hit tracker
Tuesday, 21 November 2017 11:43

طراحی تلفن همراه پرنده بدون سرنشین

بدون شک تکنولوژی تغییر قابل توجهی در این کره خاکی به ارمغان آورده است.

شرکت ال جی در پروژه ای در حال طراحی و راه اندازی اولین هواپیمای بدون سرنشین و تلفن هوشمند با استفاده از ترکیب تکنولوژی و فناوری مدرن است. 

درجهان نقاط بسیار و دیدنی های فراوان وجود دارد و هواپیماهای بدون سرنشین با دروبین های جدید  یک راه برای کشف این دیدنی هاست.

درحال حاضر تکنولوژی هواپیماهی بدون سرنشین (کواد کوپتر) هنوز در حال تکامل است و ما نمی دانیم این فناوری تا چه حد و مرزی قابل دستیابی و استفاده آن در زندگی روزمره می باشد.

نمونه هایی از استفاده این فناوری شامل : ارسال محموله های پستی، ارسال کمک های درمانی، انتقال بار، تصویربرداری هوایی، شناسایی و ترکیب این تکنولوژی در صنعت نظامی تنها برخی از این موارد است .

در شرکت ال جی  این روزها صحبت از طراحی فناوری می باشد که با ترکیب هواپیماهای بدون سرنشین و تلفن های همراه هوشمند بتوان حداکثر استفاده در زندگی روزمره و ثبت لحظات و خاطرات را ماندگار و تسهیل نماید.

این گوشی جدید که LG U+ نام دارد درکنار قابلیتهای یک تلفن همراه هوشمند دارای امکانات ذیل می باشد:

  1. قابلیت پرواز و معلق ماندن در هوا هنگام تماس های ویدئویی
  2. گرفتن عکسهای سلفی
  3. ثبت تصاویر هوایی به صورت حرفه ای
  4. ثبت  تصاویر 360 درجه .

زمانی که در حال پریدن از صخره ها، یا درحال بالارفتن از طناب، یا در زمین هستید این تلفن می تواند تمامی این لحظات را ثبت  و خاطراتی ماندگار را برای شما ذخیره نماید.

این دستگاه با قابلیت شارژ خودکار و یک فلش لایت با ظرفیت 5000 cd می باشد، این پروژه که در حال حاضر در شرکت LG به 505 شناخته می شود در نمونه های اولیه تست های خود را  به صورت موفق گذارنده و به زودی به صورت عمده به دست مشتقان این تکنولوژی می رسد.

Media