hit tracker

طراحی ریسپانسیو:

 

در هنگام مرور و بازدید صفحات وب با موبایل یا تبلت خود احتمالا وب سایتهایی را مشاهده نمودید که از لحاظ سایز و اندازه با نمایشگر شما همخوانی نداشته است و برای دیدن مطلب یا لینک مورد نظر با صفحاتی مواجه شدید که برای مشاهده آن باید zoom in و zoom out کنید.

این صفحات از تکنولوژی ریسپانسیو بهره نمی برند. با تکنولوژی طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا ” Responsive design ” این مشکلات برطرف میگردد. طراحی ریسپانسیو به این شکل عمل می نماید که سایت را برای ابعاد مختلف و متعارف گوشی های همراه و تبلت ها هماهنگ می کند و با تغییر سایز صفحه شاهد فونت ها و لینک ها کاملا مناسب سایز نمایشگر می باشید و به راحتی آنها را می بینید و دیگر هیچ نیازی به zoom in و zoom out در کار نیست برای تست ریسپانسیو بودن سایت خود می توانید وب سایت خود را در مرورگر وب ازحالت maximize خارج کنید و با موس صفحه مرورگر را کوچک و بزرگ کنید ، می بینید که سایز صفحه تغییر می کند اما نوشته ها و لینک ها همچنان خوانا هستند و نیازی به zoom in و یا zoom out و اسکرول ندارند ، این کار را هم در صفحه اصلی و هم در صفحات داخلی تست کنید.

آکو سولوشن با استفاده از جدیدترین متدها و استانداردهای وب و تسلط کامل وب سایتی با قابلیت ریسپانسیو Responsive را برای شما طراحی و اجرا خواهد نمود زیرا اگر وب سایتی ریسپانسیو نباشد به مرور بازدید کنندگان آنها سهولت وبگردی آسان را در website  از دست خواهند داد و این امر موجود کاهش بازدید و از دست دادن مخاطبانتان میگردد پس بهتر است هرچه سریعتر وبسایت های خود را به سمت طراحی ریسپانسو ببرید و یا اگر می خواهید وبسایت جدیدی راه اندازی کنید حتما از این تکنولوژی در آن بهره گیرید.

responsive web design

 

acousolutions#