hit tracker

طراحی وب :

 

امروزه با توسعه تکنولوژی و نقش تاثیرگذار شبکه های اجتماعی و ارتباطی در زندگی روزمره ، کسب و کارهای سنتی نیز در ادامه حیات راهی جز تعامل و استفاده از ابزارهای مدرن وامروزی نخواهند داشت.

استفاده از وب سایت جهت معرفی، ارائه خدمات و کمک به گسترش و توسعه کسب و کارها امری ضروری است چرا که امکان دسترسی به کسب و کار شما تنها در ساعتی محدود و فضایی مخصوص خلاصه نمیگردد بلکه با استفاده از زیرساختی دیجیتال و امکاناتی جامع میتوانید محدوده و زمان ارایه خدمات و کسب و کار خود را گسترش و به طیف بزرگتری ارائه نمایید.

راه کار ارتباطات پیشرفته از سال 1388 تا کنون با استفاده از دانش روز در طراحی وب سایت و کسب و کار آنلاین خدمات ذیل را به شما ارائه می نماید.

  • طراحی وب سایت
  • طراحی فروشگاه های آنلاین
  • سئو (Search Engine Optimisation)
  • طراحی و ساخت برنامه های موبایلی
  • میزبانی وب
  • پشتیبانی و توسعه وب سایت
  • ساخت و توسعه پرتال های اداری
  • مدیریت شبکه های اجتماعی

 

با پیشرفت تکنولوژی تلفن های همراه و استفاده صحیح از ابزارهایی مانند  شبکه های اجتماعی و وب سایت، جهت سهولت در دسترسی و ارائه خدمات به صورت مستقیم ، تلفن های همراه از ارائه یک کاربرد به دستگاهی اثرگذار در زندگی روزمره تبدیل گردید که با استفاده از آن می توان شاهد امکانات و زندگی بهتر بود.

برای رسیدن به این هدف طراحی واکنش گرا و بهینه سازی وب سایت جهت دسترسی درتلفن های همراه و تبلت ها یک ویژگی مورد نیاز برای کاربران امروزی است.
در الگوریتم های جدید گوگل سایت های ریسپانسیو در لیست برتر گوگل قرار دارند، قرار گرفتن در این لیست این امکان را به شما فراهم می نماید تا با برنامه ریزی صحیح جهت رتبه بندی سایت در صفحات اول گوگل مشاهده گردید و این یعنی افزایش بازدید و ارایه خدمات و محصولات.

مطابق با آمار ارایه شده توسط شرکت StatCounter و سهم بالای ترافیک مصرفی اینترنت توسط دستگاه های موبایل و تبلت می توان گفت اغلب کاربران در اینترنت توسط گوشی های هوشمند یا تبلت هایشان وب گردی می نمایند با نگاه به این موضوع طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در طراحی یک سایت باید در نظر گرفته شود.

برای حضور در دستگاه های هوشمند کاربران اینترنتی علاوه بر طراحی Responsive  سایت می توان از اپلیکیشن های موبایلی نیزاستفاده کرد ، اپ های موبایلی امروزه به عنوان یکی از مهم ترین ابزار های حضور در smart phone  ها و تبلت ها به شمار می روند.

شما با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می توانید براحتی با کاربران این محیط ارتباط و تعامل برقرار کرده، خودتان را معرفی و ارائه خدمت یا محصول نمایید.

آکو سلوشن ارائه کننده بهترین خدمات در حوزه طراحی و پشتیبانی وب سایت و افزایش رتبه در گوگل.

 

acousolutions#

آمار استفاده از موبایل و تبلت برای دسترسی به اینترنت و افزایش آن نسبت به کامپیوترهای دسکتاپ
آمار استفاده از موبایل و تبلت برای دسترسی به اینترنت و افزایش آن نسبت به کامپیوترهای دسکتاپ

acousolutions#